Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wojcieszyn

28 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

28 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Działka komercyjna uzbrojona Wojcieszyn

Wojcieszyn,zachodniopomorskie

13 999 000 zł126 281 m² 110,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kompleksu działek usługowych. -4 działki o łącznej powierzchni ponad 126 000 m2. -Tereny przeważnie płaskie, każdy z dostępem do drogi. -Media.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Warszawska

Wojcieszyn,mazowieckie

1 590 000 zł200 m² 7 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 423 m²

Do sprzedania dom o powierzchni użytkowej ok 200mkw położony w miejscowości Wojcieszyn w trzeciej linii zabudowy od ulicy Warszawskiej. Dom wybudowany w latach 90-tych, metodą.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Działka budowlana Wojcieszyn

Wojcieszyn,dolnośląskie

397 545 zł4 677 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Polecamy nieruchomość składającą się z kompleksu 3 działek o łącznej powierzchni 4677mkw. Teren znajduje się na wzgórzu z ładnym widokiem w malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 270 m² 433,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1270 m , położoną w miejscowości Wojcieszyn, między ulicą Warszawską a Traktem Królewskim, w gminie Stare Babice. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem Wojcieszyn

Wojcieszyn,dolnośląskie

900 000 zł749 m² 1 201,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący Dom do remontu i wykończenia z dużą działką, powiat złotoryjski, gmina Pielgrzymka, miejscowość Wojcieszyn. Dom znajduje się na działce 481/1.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna

Wojcieszyn,zachodniopomorskie

1 525 000 zł12 200 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka o powierzchni 12 200 m2. Położona w sąsiedztwie autostrady S6, przy węźle Nowogard Wschód. Jedna z ostatnich działek inwestycyjnych w tej okolicy. Cały ten.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wojcieszyn

Wojcieszyn,mazowieckie

529 000 zł2 900 m² 182,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2900 m , położona w miejscowości Wojcieszyn, tuż za zabudowaniami, w drugiej linii zabudowy od Traktu Królewskiego. Lokalizacja z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Wojcieszyn

Wojcieszyn,mazowieckie

390 130 zł3 001 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne działki rolne położone w malowniczej miejscowości Wojcieszyn, w gminie Stare Babice. Działki te znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Wojcieszyn

Wojcieszyn,zachodniopomorskie

1 899 000 zł16 700 m² 113,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka usługowa o powierzchni 16 700 m2, położona w miejscowości Wojcieszyn. Działka ma regularny kształt i mieści się na płaskim terenie. Nie jest uzbrojona,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Warszawska

Wojcieszyn,mazowieckie

42,96 zł/m²174,60 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na wynajem oferujemy I piętro w budynku handlowo-usługowym o powierzchni użytkowej około 174 mkw., usytuowanym na działce o powierzchni 1000 mkw. przy drodze krajowej dk580, na trasie.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł3 421 m² 105,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki gruntu o pow. 3421mkw. , położonej w miejscowości Wojcieszyn, gmina Stare Babice, na północ od ul. Trakt Królewski. Usytuowana przy wewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 200 m² 99,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania nieruchomość położona w miejscowości Wojcieszyn- działka rolna o powierzchni 1200m wymiary 30x 40m, w studium gminy Stare Babice z przeznaczeniem pod sport.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Wojcieszyn

Wojcieszyn,mazowieckie

120 000 zł1 232 m² 97,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

| w obecnym planie miejscowym jest to działka rolna, oznaczona jako teren rolniczy w gospodarstwach rolnych, hodowlanych i ogrodniczych. Do parceli jest wytyczona droga polna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Wojcieszyn

Wojcieszyn,mazowieckie

319 000 zł1 180 m² 270,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1180 m , położona w miejscowości Wojcieszyn, tuż za zabudowaniami, w trzeciej linii zabudowy od Traktu Królewskiego. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Wojcieszyn

Wojcieszyn,mazowieckie

325 000 zł3 831 m² 84,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rolna, o przeznaczeniu w studium zagospodarowania mn4 - teren zabudowy jednorodzinnej. Zielona okolica, w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego. Idealna działka na lokatę.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 000 m² 230 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działek gruntu o pow. po 1000mkw. położonych w miejscowości Wojcieszyn, blisko granicy z miejscowością Koczargi Stare, gmina Stare Babice. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Wojcieszyn

Wojcieszyn,mazowieckie

270 090 zł3 001 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Wojcieszyn,zachodniopomorskie

223 740 zł2 486 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dużo przestrzeni, blisko natury! Nieruchomość o powierzchni 2486 m2 na której możesz postawić dom jednorodzinny lub bliźniaka. - warunki zabudowy określone przez Miejski Plan Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Wojcieszyn

Wojcieszyn,dolnośląskie

130 000 zł1 705 m² 76,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Północ nieruchomości Oddział Bolesławiec ma przyjemność zaoferować działkę budowlaną położoną w urokliwym Wojcieszynie, gmina Pielgrzymka, powiat złotoryjski, województwo dolnośląskie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna

Wojcieszyn,mazowieckie

95 000 zł1 200 m² 79,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka w Wojcieszynie 1200 m2, gm. Stare Babice, blisko puszczy kampinoskiej. Wymiary działki 40m x 30m. Blisko Puszcza Kampinoska, ładna okolica. Działka jeszcze rolna ale będzie do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Wojcieszyn

Wojcieszyn,mazowieckie

169 900 zł1 200 m² 141,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna inwestycyjnie i piękna krajobrazowo działka w miejscowości Wojcieszyn niedaleko zachodnich granic Warszawy. Działka obecnie ma status nieruchomości rolnej, w nowym studium.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Działka komercyjna

Wojcieszyn,zachodniopomorskie

4 062 500 zł32 500 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

32 500 m2 powierzchni inwestycyjnej na sprzedaż! Jedna z ostatnich działek usługowych przy węźle Nowogard Zachód, na autostradzie S6. Położona w miejscowości Wojcieszyn, 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Wojcieszyn

Wojcieszyn,mazowieckie

330 000 zł3 000 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Wojcieszyn

Wojcieszyn,zachodniopomorskie

726 000 zł10 300 m² 70,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży jest działka położona w świetnej lokalizacji w Wojcieszynie niedaleko Nowogardu. Działka o powierzchni 10300m2 informacje podstawowe: powierzchnia: 10300 m2 Kształt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Wojcieszyn

Wojcieszyn,mazowieckie

420 000 zł3 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Warszawska

Wojcieszyn,mazowieckie

849 000 zł1 923 m² 441,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, w miejscowości Wojcieszyn. Działka znajduje się w II linii zabudowy, w odległości około 35 m od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Wojcieszyn

Wojcieszyn,zachodniopomorskie

7 399 000 zł64 200 m² 115,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem oferty jest działka usługowa o powierzchni 64 200m2, położona w miejscowości Wojcieszyn. Działka ma regularny kształt i mieści się na płaskim terenie. Nie jest uzbrojona,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Wojcieszyn,zachodniopomorskie

239 940 zł2 666 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla domu, z dużym ogrodem! Nieruchomość o powierzchni 2666 m2 na której możesz postawić dom jednorodzinny lub bliźniaka. - warunki zabudowy określone przez Miejski Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

305 000 zł3 835 m² 79,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy ofertę sprzedaży działki gruntu o pow. 3835mkw. , położonej przy ul. Borowa Droga w miejscowości Zalesie, gmina Stare Babice, na północ od ul. Trakt Królewski. Zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wojcieszyn +2 km

Działka, ul. Różana

Koczargi Nowe

850 000 zł2 829 m² 300,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Koczargi Nowe - duża działka przeznaczona pod zabudowę zagrodową (siedlisko) położona w pięknej, spokojnej okolicy, zabudowanej domami jednorodzinnymi. W odległości około 8 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wojcieszyn +2 km

3 000 000 zł400 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:3 477 m²

Do sprzedaży Dom Opieki - Dom Spokojnej Starości - Stare Babice - Koczargi Nowe Nieruchomość składa się z dwóch części: części frontowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym i budynkiem domu.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wojcieszyn +2 km

2 500 000 zł240 m² 10 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nietuzinkowy 5-pokojowy dom w podwarszawskim Topolinie (gm. Stare Babice) na foremnej działce. Dom : Wyjątkowy, zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wojcieszyn +2 km

280 000 zł4 000 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni ok 4000 mkw położona w miejscowości Topolin w gminie Stare Babice w piątej linii zabudowy od ulicy asfaltowej Bolesława Chrobrego. Wymiary 30x125.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wojcieszyn +2 km

480 000 zł3 000 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka siedliskowa położona w Topolinie w trzeciej linii zabudowy od drogi gminnej ulicy Bolesława Chrobrego. Powierzchnia 3000mkw wymiary 24x120 wzdłuż wewnętrznej 5 metrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wojcieszyn +2 km

1 380 000 zł13 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka o powierzchni ok 13 800 mkw położona w miejscowości Topolin w gminie Stare Babice w drugiej linii zabudowy od ulicy asfaltowej. Część działki ok 800mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wojcieszyn +2 km

855 200 zł1 069 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| nieruchomość w miejscowości Koczargi Stare. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jest to teren pod zabudowę mieszkaniową, z przeznaczeniem podstawowym pod.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wojcieszyn +3 km

1 420 000 zł135,48 m² 10 481 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Koczargach Starych, w powiecie warszawkim zachodnim (bezpośrednio przy granicy Warszawa Bemowo). Budynek jednorodzinny dwulokalowy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Wojcieszyn +3 km

Rynek pierwotny

1 090 000 zł128,42 m² 8 487,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

-kupujący nie płaci podatku pcc- przedstawiamy ofertę segmentów idealnych dla rodziny z dziećmi, zlokalizowanych w cichym położeniu, zaledwie kilka set metrów od szkoły podstawowej oraz 200.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%