Działka budowlana Wojcieszyn
Wojcieszyn, mazowieckie
- 529 000 zł
- 2 900 m²
- 182,41 zł/m²
Mirosław Kunka
Skontaktuj się
Działka budowlana Wojcieszyn
Wojcieszyn, mazowieckie
zaktualizowane:
17 maja 2026
Działka budowlana Wojcieszyn
Zaktualizowane: 17 maja 2026
529 000 zł 2 900 m² 182,41 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 529 000 zł (182,41 zł/m²)
- Działka: budowlana, 2 900 m²
- kształt: prostokąt; długość: 215m; szerokość: 15m; teren płaski
- Źródło: biuro nieruchomości: Milos Nieruchomości Premium, zaktualizowane: 17.05.2026
- numer ogłoszenia: 129/6487/OGS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Wojcieszyn, Stare Babice, warszawski zachodni, mazowieckie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż działka o powierzchni 2900 m², położona w miejscowości Wojcieszyn, tuż za zabudowaniami, w drugiej linii zabudowy od Traktu Królewskiego.
Lokalizacja z potencjałem inwestycyjnym.
Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy z dobrym dojazdem do Warszawy. To miejsce, które zyskuje na wartości i doskonale nadaje się pod przyszłą zabudowę lub jako inwestycja długoterminowa. (...)